یارانه بگیران بخوانند/یارانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی برای این افراد

یارانه بگیران بخوانند/یارانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی برای این افراد

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

در این مطلب به بررسی موضوع “یارانه بگیران بخوانند/یارانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی برای این افراد” میپردازیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از روز۱۰۰ اندیشه معاصر، یارانه خردادماه ۱۴۰۳ بدون تغییر واریز خواهد شد، در اندیشه معاصر علاوه بر آخرین خبر از افزایش یارانه در خرداد.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

یارانه بگیران بخوانند/یارانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی برای این افراد

اندیشه معاصر، یارانه خردادماه ۱۴۰۳ بدون تغییر واریز خواهد شد، در اندیشه معاصر علاوه بر آخرین خبر از افزایش یارانه در خرداد به جزئیات واریز یارانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی نیز می پردازیم.

یارانه سود اقتصادی است که معمولاً دولت‌ها به تولیدکنندگان کالا برای تقویت بازار رقابتی کشور‌ها پرداخت می‌کنند و این یارانه‌ها ممکن است مستقیم یا غیرمستقیم باشد. همچنین یارانه‌ها به دو نوع یارانه‌های صادراتی و یارانه‌های داخلی کشور‌ها تقسیم می‌شوند.

تسهیلات نقدی اردیبهشت ۱۴۰۳ برای دهک‌های اول تا سوم: ۴۰۰ هزار تومان است.

تسهیلات نقدی اردیبهشت ۱۴۰۳ برای دهک‌های چهارم تا نهم: ۳۰۰ هزار تومان است.

واریز یارانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی برای این افراد

تسهیلات این طرح یسنا که در پایان هر ماه واریز می‌شود، می‌توانند بسته‌های حمایتی برای کودک و مادر را تا مبلغ ۶۰۰ هزار تومان به صورت رایگان و از فروشگاه‌های طرف قرارداد خریداری کنند.

رییس اداره بهزیستی گنبدکاووس در مراسم اهدای متمرکز توزیع ۲۷۰ بسته غذایی رایگان ویژه بانوان باردار و مادران دارای کودک کمتر از سه سال گفت: توزیع بسته‌های غذایی (سبد کالا) بین بانوان باردار و مادران دارای کودک کمتر از سه سال در قالب اجرای طرح ملی «همیار مادر و کودک» انجام می‌شود.

پیری بابیان درباره این طرح توضیح داد: در این طرح برخی آموزش‌های مهارتی و رفتاری مرتبط با دوران بارداری و پرورش کودک و نیز توانمندسازی خانواده‌ها (بانوان) به آن‌ها داده می‌شود. ​

او ادامه داد: این طرح ملی، برای ۳ سال برنامه‌ریزی شده است که امسال، نخستین سال اجرای آن است. ارزش هر بسته غذایی اهدایی به بانوان باردار و مادران دارای کودک زیر سه سال که بیشتر اقلام آن حبوبات و پروتئینی هستند، افزون بر پنج میلیون ریال است که از محل منابع ملی تامین شده است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز درباره ارائه کالابرگ به مادران گفت: تامین منابع کالابرگ به خوبی توسط دولت انجام گرفته است. در این مرحله که از بهمن ماه شروع و تا اردیبهشت ادامه دارد، منابع به صورت کامل تامین شده است. برای ادامه طرح کالابرگ در بودجه سال ۱۴۰۳ پیش‌بینی‌هایی کردیم که در مجلس درحال رسیدگی است

اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *