فرصتی تکرار نشدنی برای متقاضیان خودرو | بزرگترین ثبت نام بدون قرعه کشی را از دست ندهید

فرصتی تکرار نشدنی برای متقاضیان خودرو | بزرگترین ثبت نام بدون قرعه کشی را از دست ندهید

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

در این مطلب با موضوع “فرصتی تکرار نشدنی برای متقاضیان خودرو | بزرگترین ثبت نام بدون قرعه کشی را از دست ندهید” در خدمتتان هستیم.

در آستانه عید قربان ۱۴۰۳، شرایط ثبت‌نام برای خرید خودرو بدون قرعه‌کشی اعلام شد. ثبت‌نام برای پیش‌فروش خودروهای سایپا ویژه عید قربان از فردا آغاز می‌شود. در این طرح، همه متقاضیان می‌توانند بدون نیاز به شرکت در قرعه‌کشی، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. جزئیات کامل این شرایط در ادامه ارائه شده است.

ثبت نام فروش فوق العاده خودو سایپا مربوط به کوییک، ساینا و سهند است. سایپا به‌مناسبت عید سعید قربان و در راستای افزایش عرضه محصولات و تنظیم بازار در نظر دارد، پیش فروش محصولات خود را ویژه متقاضیان عادی، طرح‌ جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و جایگزینی خودروهای فرسوده را آغاز کند.

برزگترین ثبت نام بدون قرعه کشی خودرو ویژه عید قربان ۱۴۰۳و  فروش به قیمت کارخانه از تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ ساعت ۱۰ صربح شروع می شود.

شرایط فروش سایپا ویژه عید قربان ۱۴۰۳

محدودیت کد ملی برای ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی اعمال خواهد شد و هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است. سایر محدودیت های الزم جهت ثبت نام در سیستم فروش اعمال گردیده است.

در صورتیکه پس از امضای قرارداد فی مابین با مشتری، بر حسب ضرورت و یا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری و محیط زیست شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافیی یبر روی خودرو گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود و هرگونه افزایش هزینه‌های شماره گذاری،بیمه، مالیات، مالیات ارزش افزوده ، مالیات نقل، عوارض شماره گذاری و …( تا قبل از فاکتور خودرو صورت پذیرد، هزینه‌های مربوطه از مشتری اخذ خواهد شد.

جدول خرید
جدول خرید

مشتریان محترم می توانند جهت رویت بسته های خدمت و آپشن به سایت  www.saipayadak.org مراجعه نمایند.

ثبت نام سایپا آبان ۱۴۰۲ از فردا ساعت ۱۰ صبح ۲۳ خرداد ماه آغاز می شود و تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

لینک سایت ثبت نام سایپا ۱۴۰۳ / سایت ثبت نام کوییک، ساینا و سهند

تکمیل مراحل ثبت نام بدون قرعه کشی سایپا ویژه عید قربان تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام سایپا یعنی آدرس https://saipa.iranecar.com/ انجام می شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند، مسئولیتی متوجه شرکت سایپا نخواهد بود.

اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *