زمان واریز یارانه نقدی تیرماه اعلام شد / شرایط دریافت یارانه و لینک ثبت نام

زمان واریز یارانه نقدی تیرماه اعلام شد / شرایط دریافت یارانه و لینک ثبت نام

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

در این مطلب به بررسی “زمان واریز یارانه نقدی تیرماه اعلام شد / شرایط دریافت یارانه و لینک ثبت نام” خواهیم پرداخت.

برای دریافت یارانه نقدی تیرماه ۱۴۰۳، متقاضیان باید شرایط اعلام شده را داشته باشند.

به گزارش منیبان ؛ یارانه نقدی تیرماه ۱۴۰۳ در تاریخ‌های ۲۵ و ۳۰ تیرماه واریز می‌شود. دهک‌های اول تا سوم در تاریخ ۲۵ تیر و دهک‌های چهارم تا نهم در تاریخ ۳۰ تیر یارانه خود را دریافت خواهند کرد.

میزان یارانه معین شده برای دهک‌های اول تا سوم، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان و برای دهک‌های چهارم تا نهم، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان است.

برای دریافت یارانه نقدی تیرماه ۱۴۰۳، متقاضیان باید شرایط زیر را داشته باشند:

ثبت‌نام در سامانه یارانه‌ها: افرادی که در سال‌های گذشته برای دریافت یارانه ثبت‌نام کرده‌اند، نیازی به ثبت‌نام مجدد ندارند.

– به روز بودن اطلاعات: اطلاعات خانوار‌ها باید در سامانه یارانه‌ها به‌روز باشد. در صورت نیاز به اصلاح اطلاعات، باید به سامانه «hemayat.mcls.gov.ir» مراجعه کرده و تغییرات لازم را انجام دهند.

– عدم برخورداری از یارانه‌های دیگر: افراد دریافت‌کننده یارانه‌های نقدی دیگر یا مشمول طرح‌های حمایتی خاص از دولت، ممکن است در شمول یارانه نقدی تیرماه قرار نگیرند.

برخی اخبار حاکی از این است که ممکن است در آینده نزدیک، مبلغ یارانه نقدی افزایش یابد، اما برای تیرماه ۱۴۰۳، مبلغ فعلی پابرجاست.

اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

2 پاسخ

  1. باسلام خدمت شما مسئول محترم
    احتراما باستحضار می‌رساند اینجانب با کد ملی 0384193102 که بیکار و بدون هیچ گونه درآمدی وسیله ای منزل شخصی در دهک پنجم قرار گرفتم ولی خداشاهده فرزندم دچار بیماری خاص میباشد و چقدر هزینه ویزیت و دارو، لوازم خوراکی، با گرفتن پول از همسایه، دوست، رفیق، بدهکار آنها هستم لطفا شما را به خداوند متعال قسم میدهم،که بیایید بپرسید و درآنجایی زندگی می‌کنیم درچه حالی هستیم لطفا دهک مارا یک و دو انتقال‌ دهید متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *