تغییر حقوق بازنشستگان با اجرای همسان سازی؛ پایه ۱۵ میلیون تومان/ جدول

تغییر حقوق بازنشستگان با اجرای همسان سازی؛ پایه ۱۵ میلیون تومان/ جدول

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

در این مطلب با موضوع “تغییر حقوق بازنشستگان با اجرای همسان سازی؛ پایه ۱۵ میلیون تومان/ جدول” در خدمتتان هستیم.

​ زمان اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی طی روزهای گذشته بارها از سوی بازنشستگان مورد سوال قرار گرفته است، اهمیت این موضوع تا حدی است که یکی از پرسش‌های اصلی از دو نامزد چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری هم به برنامه آنها در ارتباط با صندوق‌های بازنشستگی اختصاص داشت.

به گزارش منیبان، دوازدهم تیرماه بود که از بخشی از سخنان داوود منظور، رئیس سازمان برنامه و بودجه می‌شد اینگونه برداشت کرد که موضوع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان بالاخره در حال اجراست.

منظور در این باره گفت: «با ابلاغ قانون بودجه در حال تنظیم احکام حقوقی بازنشستگان هستیم و جلسات با صندوق‌های‌ بازنشستگی شروع شده که در روزهای آینده تکمیل خواهد شد و با توجه به اینکه اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از ابتدای سال اجرا می‌شود، معوقات هم پرداخت خواهد شد.»

اما آنگونه که اطلاعات بعدی نشان می‌دهد، دولت همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری را دنبال می‌کند و بازنشستگان تامین اجتماعی همچنان باید درصف انتظار بمانند. البته رئیس سازمان برنامه و بودجه در این باره هم توضیحی داده است. به گفته وی، در مورد صندوق‌های بازنشستگی بخش دولتی پیش‌بینی شده امسال منابع حاصل از افزایش یک درصدی مالیات بر ارزش افزوده که ۵۰ هزار میلیارد تومان پیش‌بینی شده به این موضوع اختصاص یابد.

بر اساس این گزارش، در برنامه هفتم توسعه موضوع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان دیده شده که طی سه سال اجرا شود؛ به طوری‌که در سال اول ۴۰ درصد و در دو سال بعد هم ۶۰ درصد به اجرا درآید.

اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

3 پاسخ

  1. اگر دولت فعلی علیرغم تمامی زحمات زودتر به فکر ترمیم و افزایش حقوق و توجه به معیشت بازنشستگان می افتاد شاید در نتیجه انتخابات اتفاق بهتری رقم میخورد.

  2. بسه دیگه همه جا حقوق چهل پنجاه ملیونی میگیرن رسانه ای هم نمیشه ما دو ساله اینا رو می‌نویسید و فقط یه بد نامی برامون موندن این ماه اون ماه این سال نشد اون سال نون وسیب زمینی هم نمیشه خورد با این حقوق دیگه کشتید ما را ولمون کنید برا یه ملیون اضافه یک درصد ارزش افزوده را خوردید وهیچ کاری نکردید بهانه گرانی

  3. با سلام
    بگفته آقای مهندس پزشکیان کاری کنی که پدران شرمنده خانواده نشوند همین وبس موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *