ایردراپ Tapswap به تعویق افتاد؟

ایردراپ Tapswap به تعویق افتاد؟

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

در این مطلب به سوال “ایردراپ Tapswap به تعویق افتاد؟” پاسخ خواهیم داد لطفا ما را در ادامه این مطلب همراهی نمایید.

مقدمه :

پروژه Tapswap اعلام کرد که عرضه توکن TAPS و ایردراپ خود را به سه‌ماهه سوم ۲۰۲۴ موکول کرده است. این تأخیر به منظور بهبود استراتژی و تضمین سودآوری و عدالت برای کاربران انجام شده و شامل بررسی دقیق توزیع توکن‌ها خواهد بود.

پروژه Tapswap، که یک بازی محبوب tap-to-earn در تلگرام است، اعلام کرد که عرضه توکن و ایردراپ مورد انتظار خود را به سه‌ماهه سوم ۲۰۲۴ موکول کرده است. این ایردراپ که نوعی هدیه رایگان ارز دیجیتال به کیف پول افراد است، نیز در همان زمان انجام خواهد شد.

Tapswap در ابتدا برنامه‌ریزی کرده بود که ایردراپ را در تاریخ ۳۰ می انجام دهد، اما به دلیل هجوم ربات‌ها که قصد داشتند امتیازات ایردراپ را جمع‌آوری کنند، آن را به ۱ جولای به تعویق انداخت. تیم پروژه اعلام کرد که این رویداد تولید توکن اکنون به زمان بیشتری برای کار بر روی استراتژی خود نیاز دارد.

Tapswap می‌گوید تأخیر توکن برای کاربران «سودآور» است

تیم Tapswap در پلتفرم X (توییتر سابق) نوشت: “تمام هدف این است که در نهایت شما از این موضوع سود ببرید. موفقیت ما با برخی ‘ناراحتی‌ها’ همراه است. این سطح از توجه نیازمند کار دقیق‌تری بر روی توکنومیک و استراتژی صحیح عرضه است و این به معنای زمان اضافی است.” آن‌ها افزودند: “بدانید که این همه برای اطمینان از یک عرضه عادلانه و مهم‌تر از آن، سودآور برای همه شما که در هر شرایطی با ما همراه هستید، انجام می‌شود.”

Tapswap هنوز زمان دقیقی برای عرضه توکن خود به نام TAPS بر روی شبکه The Open Network (TON) ارائه نداده و جزئیات خاصی درباره شرایط واجدین شرایط برای ایردراپ نیز اعلام نکرده است.

این بازی که در فوریه راه‌اندازی شد، به کاربران برای ضربه زدن به صفحه تلفن یا کامپیوترشان پاداش می‌دهد. قوانین و محدودیت‌هایی برای تعداد توکن‌هایی که هر فرد می‌تواند در هر زمان ضربه بزند، بسته به سطحی که به آن رسیده است، وجود دارد. تیم ادعا می‌کند که بیش از ۵۰ میلیون نفر این بازی را انجام می‌دهند و موفقیت آن توانسته هم کلاهبرداران و هم شرکای تبادل تراز ۱ را به خود جذب کند.

در یک جلسه پرسش و پاسخ اخیر در پلتفرم X، Tapswap تأکید کرد که “بخش قابل توجهی از همه توکن‌ها به جامعه اختصاص خواهد یافت.” آن‌ها گفتند که کاربران در مورد این تلاش‌ها به‌روز خواهند شد زمانی که توکنومیک – ترکیبی از کلمات “توکن” و “اقتصاد” که عناصر ارزشمند یک ارز دیجیتال را تعریف می‌کند – نهایی شود.

پروژه قول داده است که در مورد تخصیص توکن برای ایردراپ دقیق باشد. آن‌ها سیستم نظارتی برای ردیابی رفتار کاربران ایجاد کرده‌اند تا “حساب‌هایی را که باید مسدود شوند شناسایی کنند.” Tapswap همچنین به دنبال راه‌هایی برای ارائه گزینه‌ای به کاربران غیرمستقیم برای تسلیم داوطلبانه درصدی از ایردراپ است تا اطمینان حاصل شود که همه به سود می‌رسند.

Tapswap افزود: “ما در حال توسعه قوانین واضحی برای توزیع توکن هستیم تا از عدالت اطمینان حاصل کنیم، اگرچه این قوانین نمی‌توانند پیش از موعد افشا شوند تا از سوءاستفاده جلوگیری شود.”

اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *